تحلیل های ” میان مدت ” ، ” بلند مدت “

با توجه به تماسها و ایمیل های فراوان بازدیدکنندگان “سکه رز ” و سئوالات مکرر آنها درباره موارد زیر، تصمیم گرفتیم که پاسخ آنها را در این مقاله گردآوری کنیم تا بازدیدکنندگان با سهولت و سرعت بیشتری به پاسخ این سوالات دسترسی داشته باشند. چنانچه سوال شما در بین این سوالات نیست، لطفا در قسمت زیر این فرم آن را برای ما ارسال کنید تا آن را نیز به این مطلب اضاف کنیم.

تفاوت تحلیل “کوتاه مدت” ، “میان مدت”  و ” بلند مدت” چیست؟
تحلیل ” کوتاه مدت” : تحلیلی است که رفتار بازار را طی چند ساعت تا چند روز آینده پیش بینی می کند.
تحلیل “میان مدت”   : تحلیلی است که رفتار بازار را طی چند روز تا چند هفته آینده پیش بینی می کند.
تحلیل ” بلند مدت”   : تحلیلی است که رفتار بازار را طی چند هفته تا چند ماه آینده پیش بینی می کند.
تحلیلهای “میان مدت” و “بلند مدت” از دقت بالاتری برخوردار هستند و مسیر احتمالی پیش بینی شده در آنها کمتر دچار تغییر می شوند به همین دلیل نیاز به دنبال کردن و بروزرسانی روزانه را ندارند چون تغییرات روزانه قیمت در روند آنها به ندرت تغییر ایجاد می کند و در واقع دید وسیع و بلند مدتی از بازار را به کاربر ارائه می کند.

چگونه می توان تحلیلهای “میان مدت” و” بلند مدت” را مشاهده کرد؟
انچه برای عموم در حال حاضر در سایت قابل مشاهده است، تحلیلهای “کوتاه مدت” می باشد. برای مشاهد تحلیلهای “میان مدت” و ” بلند مدت” با توجه به ارزش غیر قابل انکارآنها برای سرمایه گذاری، شما باید بعنوان ” کاربر ویژه” عضو سایت شوید.

چگونه می توان بعنوان ” کاربر ویژه ” عضو سایت شد؟
ابتدا شما باید بعنوان کاربر عادی عضو سایت شوید و سپس درخواست خود را برای عضویت بعنوان کاربر ویژه بهمراه بازاری که تحلیل آن را نیاز دارید برای ما ایمیل کنید و سپس ما توضیحات لازم را برای شما ارسال می کنیم.

نمونه یک تحلیل “میان مدت”
اطلاعاتی که شما در روی تحلیل “میان مدت” و “بلند مدت” مشاهده می کنید بیشتر از تحلیل “کوتاه مدت” است که برای توضیح بیشتر آن یک نمونه از “تحلیل میان مدت” اونس طلا در زیر نمایش داده شده است. این تحلیل را کاربران ویژه ما در روز ۲۲ مهر مشاهد کردند. لازم بذکر است که تیم آنالیز “سکه رز ” هیچگاه ادعا نمی کند که همیشه تحلیلش به حقیقت می پیوندد چون این ادعا با ذات عمل پیش بینی مغایرت دارد. بعنوان مثال، تحلیل “میان مدت” “سکه رز ” در مورد یورو تقویت احتمالی آن تا محدوده ۱٫۱۸ تا ۱٫۲۰ بود ولی یورو تا ۱٫۱۷۱۵ بیشتر تقویت نشد.

موفق باشید.

بازدیدها: 115

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الان تماس بگیر
آدرس سکه رز